TIMOTEK.EE

ProDoor voldikuksed


ProDoor toodab voldikuksi Soome Laukaas. Timotek on ProDoori edasimüüja nii Eestis kui ka Soomes. 

Otsin pikka aega säästlikku, kuid kvaliteetset uksetootjat voldikustele. Läbi paljude keerdkäikude sattusime Prodoori. ProDoor ei ole kõige odavaim variant, kuid Timotek ei püüa enamasti leida kõige odavamat, vaid soodsaimat ja kvaliteediga toodet.

ProDoori uksed on funktsionaalsed, viimistletud, valmistatud kliendi mõõtude järgi ja endiselt soodsad.

Voldikukse struktuur

ProDoor voldikuksed on sandwich-struktuuriga isekandvad raamita uksed.

Uste isolatsioonina kasutatakse 50 mm paksust polüstüreeni, mis ei ima vett. Polüstüreen võimaldab ukse energiatõhusust ja kergust

Ustel on pikk kasutusiga ja tugev struktuur, kasutajasõbralikkus ja töökergus. ProDoor uks sobib ka väga rasketesse tingimustesse nagu kaevandused, tööstus, põllumajandus ja autopesulad. ProDoor voldikukse pinnamaterjaliks on terasplekk ja värvivalikuteks SSAB värvid.


Voldikukse tihendus

Tihendid on EPDM-kummist, mis jääb elastseks ka külmumistemperatuuridel, kuid talub ka kõrgeid temperatuure. EPDM on ka väga vastupidav vananemisele, päikesevalgusele ning ei muutu aja jooksul hapraks ega murene.

Alumine tihendina kasutatakse ProDoor ustel üldjuhul kahekordset liugtihendit. See tagab põranda tiheduse ka keerulistes tingimustes. Kuna voldikukse mehhanism sisaldab tõste, ei kulu tihend kasutamise ajal oluliselt.

ProDoor ukse disainimisel on erilist tähelepanu pööratud tihedusele. Ukse hea soojusisolatsioon, tihedus ja ohutu kasutamine on tagatud kõrgekvaliteediliste tihenditega.

Uksed võivad olla välja- või sissepoole avatavad, neid saab vajadusel varustada akende ja juurdepääsuuksega.

Uste jaoks on saadaval ka elektriline juhtimine, kuid see on suhteliselt kallis.

Voldikuksi on lihtne paigaldada. Vajadusel juhendame, ja pakume ka paigaldust, kui tegemist on mitme uksega objektist, või kui objektile  tuleb automaatika.

Voldikuste pakkumise saad täites alloleva vormi.

Toimetame uksi üle Eesti

Kui vajad ust, täida vorm või saada info/joonised meilipeale.

timo@timotek.ee
 
Email again:
Ukse avamise suund
Valik